Kalba ir kontekstai. Mokslo darbai. II tomas

Mokslo darbų rinkinyje kalba nagrinėjama skirtinguose kontekstuose naujais ir tradiciniais aspektais. Autorių tikslas — pažvelgti į kalbą kaip besikeičiančią ir daugiaplanę sistemą, jos ypatumus įvairioje aplinkoje bei skirtingomis sąlygomis. Leidinyje analizuojama daugelis kalbos funkcionavimo ir mokymo aspektų, todėl įvairių kalbos lygmenų dialogas bei sąveika vyksta kiekviename iš leidinyje pateiktų darbų.

Plačiau

Laima Marija Petrusevičiūtė. Munchas ir Čiurlionis: Melancholija ir Saulė.

Novatoriška lyginamoji Čiurlionio ir Muncho kūrybos analizė atskleidžia šių menininkų kūrybos vietą Vakarų modernėjančios dailės raidos procesuose ir jų kūrybos gelmines prasmes.

Plačiau

Laima Vincė. Rašyti gali kiekvienas

Šiuo metu kūrybinio rašymo mokymu vis labiau domimasi ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Amerikos vidurinėse mokyklose kūrybinio rašymo seminarai naudojami ne tik mokant kūrybinio rašymo, bet ir kompozicijos, akademinio rašymo, literatūros analizės. Daugumoje Amerikos universitetų kūrybinį rašymą galimą studijuoti kaip pagrindinę ar šalutinę specialybę.

Plačiau

Lietuvos žiniasklaida jaunųjų tyrėjų akimis

Leidinį „Lietuvos žiniasklaida jaunųjų tyrėjų akimis“ keliais atžvilgiais galima laikyti išskirtiniu įvykiu, peržengiančiu tradicines akademinio gyvenimo ribas. Pirmiausia todėl, kad, ko gero, pirmą kartą bandyta atvirai ir reikliai pažvelgti į tą specifinę sritį, kuri dėl jos išsikovotos išskirtinės padėties bei korporatyvinio solidarumo daugeliu atvejų sugebėdavo išvengti kritiško vertinimo ir todėl ilgainiui akivaizdžiai išsigimė. Jau vien šis tabu sulaužymas, ir dar tokio masto, ir dar toks sistemiškas, daro šį darbą aktualų ir reikšmingą ne tik akademinei bendruomenei ir pačiai žiniasklaidai, bet ir visuomenei.

Plačiau

Liutauras Ulevičius. Kaip tapti žinomam

Knygoje pateikti praktiniam pritaikymui skirti patarimai. Jie padės visuomenei papasakoti apie įmonę. Autorius — ryšių su visuomene bendrovės „EPRS Vilnius“ bendrasavininkis — paprastai aiškina, kaip efektyviausiai panaudoti ryšių su visuomene galimybes, pateikia bendravimo su lietuviška žiniasklaida klaidingų ir sėkmingų pavyzdžių, kuriuos surinko dirbdamas „Hill & Knowlton“, „DDB & Co. ir Katkevičius“ bei „Edelman“ tarptautinių ryšių su visuomene tinklų agentūrose, taip pat patarinėdamas Lietuvos Respublikos Prezidentui krizės valdymo klausimais apkaltos proceso metu.

Plačiau

M.Bulgakovas, F.Glauzeris, F.K.Dikas. Preparatas M.

„Preparatas M“ — tai ilgamečio liaudies teatro režisieriaus Antano Naraškevičiaus palikimas. Knygą sudaro trijų pasaulinio garso rašytojų kūriniai: rusų rašytojo M.Bulgakovo apysaka , amerikiečio F.K.Diko romanas ir šveicarų autoriaus F.Glauzerio apybraiža.

Plačiau

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.