Kaunas, spalio 30 d. Šeimos ambasadoriumi paskelbta Lietuvos žurnalistų sąjungos Regioninės ir žemės ūkio žurnalistų klubo pirmininko  Viktoro Trofimišino šeima. Kauno rajono savivaldybėje vykusiame renginyje Šeimos ambasadoriais buvo iškilmingai paskelbtos trys aktyvios ir visuomeniškos poros.

Viktoras — „žurnalo Mano ūkis“ vyr. redaktoriaus pavaduotojas, aktyviai dalyvauja LŽS veikloje, daug laiko skirdamas kolegų žurnalistų etikos problemoms.  Vaidą Trofimišinienę pažįsta bene visi Kauno rajono Lapių gyventojai. Ji — Lapių pagrindinės mokyklos direktorė.

Visuomeninių įsipareigojimų turintys Vaida ir Viktoras darniai dalijasi pareigas šeimoje, augina tris dukras.

Rasa ir Rimantas Bandzos auklėja trejetą dukrų, kurios padeda „Caritas“ veikloje, ten pat dirba ir pati Rasa, o tėtis Rimantas užsiima smulkiuoju verslu.

Sigita ir Virgis Meškiniai, auginantys keturias dukreles, mėgsta drauge muzikuoti. Mergytės aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, koncertuose, drąsiai perima šeimoje puoselėjamas tradicijas. Mama Sigita — lituanistė, šiuo metu augina vaikus. Tėtis — medikas.

„Darnių šeimų pavyzdys — geriausias stimulas pasistiebti ir aplinkiniams. Labai svarbu, kad augtų žmonės, neabejingi šalia esančiam, besirūpinantys ne tik savo kiemu, bet ir savo kaimu, miestu, savo šalimi. Jaukioje, širdingoje aplinkoje vaikai pasisemia meilės ir stiprybės, o ateityje tęsia ir puoselėja prasmingas tradicijas savose šeimose,“ — sakė D. Jankauskas.

Šeimos ambasadoriai pradėti skelbti šių metų gegužę. Nuo šiandien šiuo garbingu vardu bus vadinamos 23 šeimos. Neabejojama, kad ir toliau Lietuvoje šis gražus būrys gausės. Geri pavyzdžiai užkrečia. Šeimos ambasadoriai — gerieji pavyzdžiai, kad šeimos tvirtumas, darna taptų siekiamybe daugeliui. Tai tarsi paskatinimas nebijoti būti visuomeniškais, kurti ne tik prasmingą savo šeimos, bet ir bendruomenės gyvenimą — burti kaimynus, imtis gerų iniciatyvų, domėtis menais ar sportu, mokslu ar savanoryste.

 

© VŠĮ MEDIA FORUMAS
2007-2016

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.